שירותי ליווי

ציצי

titi

מהו שירות ליווי?

ליווי בתרגום מאנגלית – תחזוקה. המונח בייצוג טיפוסי מתייחס לתהליך שבו נערה מחוברת לגבר לבלות יחד. זה יכול להתרחש במספר פורמטים, אך לעתים קרובות יותר הוא אמור להשתתף באירועים יחד, פגישות עסקיות כדי לשפר את הדימוי האישי של האדם, ופעילויות פנאי כלליות – טיולים למועדוני פנאי ומסעדות.

בדרך כלל, הליווי כרוך במתן שירותים אינטימיים שניתנו במשך כל תקופת התשלום. שירותי הייצוא ניתנים לזמן מסוים – יום, מספר ימים, שבועות או אפילו חודשים. הנערה תמיד קרובה לגבר, נוסעת איתו מחוץ למדינה או מגיעה מדי פעם כאשר נוכחותה נחוצה.

חפש שירותי יצוא

בדרך כלל השירותים מוזמנים באמצעות סוכנויות מיוחדות המשתפות פעולה עם בנות של פרמטרים שונים וסוגי הופעה. הלקוח מציין איזה לוויין הוא צריך, לאיזו תקופה, את התנאים ואת המאפיינים של העסקה. הסוכנות בוחרת מועמדים לבחירה.

שיטות התשלום שונות – כל הניואנסים נידונים באופן אישי. הנערות משלמות לסוכנות אגרה על הקשתות, מה שמייצר את ההכנסה של החברות המספקות שירותים.

תכונות

יש לציין כי שירות הליווי הוא סוג של זנות, אך במקרה זה נבחרות הבנות לא רק ליחסי מין אלא גם לצורך השתתפות באירועים מסוגים שונים.

לעתים קרובות, כאשר גברים נוסעים למדינות אחרות, נערות נשכרות גם כמתרגמות. זה מאפשר לך למצוא לוויה לכל מטרה בבת אחת – שיפור התמונה האישית, שירותי מין, מחפש חברה עבור פנאי, להבטיח תקשורת עם אנשים אחרים. נשים ליווי מכיר מוסדות עילית, יכול לעזור בבחירת מקומות שונים, מוכן להנחות את הלקוח למקומות הנכונים.

סוגי שירותי ליווי

הסוג הראשון של שירות ליווי הוא קלאסי. ראשית, האיש פונה אל הסוכנות, אשר המומחים שלו מספקים לו תמונות של בנות שעומדות בפרמטרים מסוימים:

 • גיל;
 • צבע שיער;
 • גובה;
 • מיומנות שפה;
 • תחביב;
 • נתונים חיצוניים;
 • סוג צורה.

כאשר הבחירה נעשית לטובת אחת הנערות, מאורגנת פגישה עם ההשתתפות האישית של המבקש עבור הלקוח. אם, כתוצאה מהתקשרות, שני הצדדים מסכימים על עסקה, נקבעים פעולות נוספות ביניהם ללא השתתפות של סוכן.

הסוג הבא של שירותי היצוא – ליווי לחגים. בדרך כלל אמור לנסוע אל אתר הנופש. תשלום על ההוצאות מוטל על האיש, אשר, בנוסף על מתן כספים עבור מחיר הנערה ואת החברה, סרסור, עדיין משלם עבור כל השאר, מזון, לינה, בידור.

אם בגרסה הקלאסית של מתן שירותי ליווי זה בדרך כלל על ילדה אחת, ואז במקרה של מנוחה הלקוח יכול לבחור שניים, שלושה או אפילו יותר לוויה.

חוקיות

שירותי ליווי ברוב המדינות אינם אסורים. תחזוקה אינה עומדת בסתירה לנורמות החקיקה, והרכיבים החברתיים והמוסריים-אתיים במקרה זה אינם מובאים בחשבון.

שירותים אינטימיים כי נערה מספקת לגבר ניתנים על בסיס התנדבותי בגין גמול חומרי. למעשה, הלקוח משלם עבור תחזוקה, ולא עבור סקס, אשר מתרחשת בהתנדבות, גם אם היה מוסכם בעבר.

יתרונות השימוש בשירותי ליווי

ליווי הוא כיוון נוח, אשר מאפשר לך למצוא בקלות בחורה יפה, לספק את כל הצרכים של גבר, על גמול חומר.

יתרונות השימוש בשירותי ליווי:

 • מבחר גדול של סוגי בנות;
 • קל למצוא בן לוויה;
 • היכולת להציע את הכללים שלך;
 • קבלת הרשימה המלאה של השירותים שהאדם זקוק להם (בחירה לפי קריטריונים).

ליווי מושרש היטב בין שאר השירותים בתחום הפנאי. זה הכיוון הזה שהפך להיות רלוונטי בעסקים, יזמות, הרצון למצוא בן לוויה, אשר לא רק יחוזק בביטחון בנוכחות בן זוג. נערה ליווי היא בחורה שיכולה לתמוך בנושאים מעניינים לגבר, לעזור למצוא שפה משותפת עם המקומיים בארץ אחרת, כדי להעלות את מצב הרוח שלו, ובדרך כלל, כדי להפוך את המסע טוב יותר, בהירים ונעימים יותר.

כתיבת תגובה